Mootorrataste rehvivahetus Tallinnas

Mootorrataste rehvivahetus

Otsid usaldusväärset Rehvivahetust oma väärtuslikule mootorrattale? Ära otsi enam – meie oleme siin, et pakkuda sulle parimat!

Mootorrattaste rehvivahetus TallinnasMiks valida meid?

  • Professionaalne Kogemus: Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes tunnevad mootorrattaid läbi ja lõhki. Sinu ratta heaolu on meie põhieesmärk.
  • Kiire ja Tõhus Teenindus: Me mõistame, et sinu aeg on väärtuslik. Seetõttu pakume kiiret ja tõhusat teenindust, et saaksid oma rattaga kiiresti teele naasta.
  • Täielik Teeninduspakett: Meie teenuste hulka kuuluvad mootorratta kontroll, kalkulatsioonid, hooldus ja remont, ümberehitus ja taastamine, rehvide vahetus, transport, motohotell ning palju muud.
  • Hõlpsasti Kättesaadav: Pakume konkurentsivõimelisi hindu oleme sulle alati lähedal. Tule meie juurde ja saa osa meie professionaalsest teenindusest.

Oleme siin, et sa ei peaks oma „sõbra“ pärast muretsema vaid saaksid uutele seiklustele keskenduda. Broneeri aeg juba täna ning usalda oma ratas meie hoolde. Sinu ratta heaolu on meie prioriteet!

Rehvivahetus ja rehviremont: mootorrataste, rollerite ja ATV-de rehvide vahetus ja remont, kohapeal olemas Eesti suurim rehvivalik (valikuga saab tutvuda siin rehvipost.ee), siselohve, ventiile jne. Meilt ostetud rehvidele on paigaldus -50% tööde hinnakirjast. Lisaks kaasneb mootorrataste rehvivahetusega tasuta veermiku kontroll. Väljavahetamist nõudvad kuluosad (piduriklotsid, rattalaagrid, ketikomplektid, roolilaagrid, amordisimmerid jne) on kohapeal olemas. Lisaks saad kasutada meie rehvihotelli võimalusi oma Mootorratta või ATV rehvidele. Vaata lisainfot rehvitöökoja ja teenuste kohta siit. Teenuste hinnad vastavalt hinnakirjale. 

Kui otsid sõiduauto rehve, paigaldust ja hoiustamist. Vaata lähemalt rehvipost.ee

 

Mootorratta rehvivahetuse hinnakiri


  • Tööminut rehvitöödele – 0.83€/min
  • Rehvi utiliseerimistasu (ei rakendu uue rehvi ostjale) – 2.95€/tk
  • Rehvihotell (hooajaline hoiustamine 1-2tk) MC – 14.95€/tk

Broneeri rehvivahetus

Rehvide teemalised postitused

Postitused puuduvad