Mootorrataste elektritööd Tallinnas

Mootorrataste elektritööd

Otsid kohta kus paigaldada oma sõidukile elektroonilist lisavarustust?
Ära otsi enam – meie oleme siin, et pakkuda sulle parimat!

Mootorrataste elektritööd TallinnasMiks valida meid?

  • Professionaalne Kogemus: Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes tunnevad mootorrattaid läbi ja lõhki. Sinu ratta heaolu on meie põhieesmärk.
  • Kiire ja Tõhus Teenindus: Me mõistame, et sinu aeg on väärtuslik. Seetõttu pakume kiiret ja tõhusat teenindust, et saaksid oma rattaga kiiresti teele naasta.
  • Täielik Teeninduspakett: Meie teenuste hulka kuuluvad mootorratta kontroll, kalkulatsioonid, hooldus ja remont, ümberehitus ja taastamine, rehvide vahetus, transport, motohotell ning palju muud.
  • Hõlpsasti Kättesaadav: Pakume konkurentsivõimelisi hindu oleme sulle alati lähedal. Tule meie juurde ja saa osa meie professionaalsest teenindusest.

Oleme siin, et sa ei peaks oma „sõbra“ pärast muretsema vaid saaksid uutele seiklustele keskenduda. Broneeri aeg juba täna ning usalda oma ratas meie hoolde. Sinu ratta heaolu on meie prioriteet!

Motoalarmide ja elektoonikaseadmete paigaldus, elektikutööd: alarmide, elektriliste lisaseadmete ja tuning elektroonika paigaldus, veaotsing ja parandamine. Kohapeal olemas valik USB-pesasid, telefonilaadijaid, motoalarme, elektroonilisi tuuningseadmeid jne. Hind töötunni alusel vastavalt hinnakirjale.

Hoiustamine päeva kaupa – Päevatariifile arvatakse ka hoolduse/remondi läbinud sõidukid, millele ei ole õigeaegselt järele tuldud, alates viivitamise neljandast päevast.

 

Mootorrataste elektritööde hinnakiri


  • Elektriku- ja installatsioonitööd – 49.95€/h 
  • Teenustöö miinimumtasu – 9.95€/tk 

Broneeri aeg